Search API AI (1.0.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Advanced options
nn: Avanserte innstillingar

en: Search
nn: Søk

en: - None -
nn: - Ingen -

en: View
nn: Sjå på

en: Index
nn: Indeks
