Search API AI (1.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Advanced options
oc: Opcions avançadas

en: Search
oc: Recercar

en: Test
oc: Testar

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: View
oc: Veire

en: Advanced
oc: Avançat

en: Send
oc: Mandar

en: Index
oc: Indèx

en: Error message
oc: Messatge d'error

en: Debug mode
oc: Mòde debug
