Search API AI (1.0.0-alpha1) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Advanced options
os: Уæлæмхас амонæнтæ

en: Search
os: Агуырд

en: Test
os: Тест

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: View
os: Фенд
