Search API AI (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Advanced options
pl: Zaawansowane ustawienia

en: Search
pl: Szukaj

en: - None -
pl: - Brak -

en: View
pl: Widok

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Send
pl: Wyślij

en: Temperature
pl: Temperatura

en: Index
pl: Indeks

en: Namespace
pl: Przestrzeń nazw

en: Error message
pl: Komunikat o błędzie

en: Debug mode
pl: Tryb debugowania

en: Chat
pl: Czat

en: System message
pl: Wiadomość systemowa
