Search API AI (1.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Advanced options
fa: گزینه‌های پیشرفته

en: Search
fa: جستجو

en: Test
fa: آزمایش

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: View
fa: مشاهده

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Index
fa: شاخص

en: Error message
fa: پیغام خطا
