Search API AI (1.0.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Advanced options
ps: پرمختللي غوراوي

en: Search
ps: لټون

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: View
ps: ليد

en: Advanced
ps: پرمخ تللی
