Search API AI (1.0.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Advanced options
pt: Definições avançadas

en: Search
pt: Pesquisar

en: Test
pt: Testar

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: View
pt: Mostrar

en: Advanced
pt: Avançado

en: Send
pt: Enviar

en: Temperature
pt: Temperatura

en: Index
pt: Índice

en: Error message
pt: Mensagem de erro
