Search API AI (1.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Advanced options
ru: Дополнительные настройки

en: Search
ru: Поиск

en: Test
ru: Тест

en: - None -
ru: - Не указано -

en: View
ru: Просмотр

en: Advanced
ru: Расширенные

en: Model
ru: Модель

en: Send
ru: Отправить

en: Temperature
ru: Температура

en: Index
ru: Индекс

en: Namespace
ru: Пространство имён

en: Error message
ru: Сообщение об ошибке

en: Debug mode
ru: Режим отладки

en: Entity Types
ru: Типы сущностей
