Search API AI (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Advanced options
sk: Pokročilé nastavenia

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: View
sk: Zobraziť

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Send
sk: Odoslať

en: Temperature
sk: Teplota

en: Error message
sk: Chybová správa
