Search API AI (1.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Advanced options
sl: Napredne možnosti

en: Search
sl: Išči

en: View
sl: Prikaži

en: Send
sl: Pošlji

en: Index
sl: Indeks

en: Error message
sl: Sporočilo o napaki
