Search API AI (1.0.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Advanced options
sq: Opsionet e detajuara

en: Search
sq: Kërko

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: View
sq: Shfaq

en: Send
sq: Dërgo
