Search API AI (1.0.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Advanced options
sr: Напредне опције

en: Search
sr: Претрага

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: View
sr: Преглед

en: Error message
sr: Порука о грешци
