Search API AI (1.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Advanced options
sv: Fler alternativ

en: Search
sv: Sök

en: - None -
sv: - Ingen -

en: View
sv: Visa

en: Advanced
sv: Utökad

en: Model
sv: Modell

en: Send
sv: Skicka

en: Temperature
sv: Temperatur

en: Index
sv: Förteckning

en: Error message
sv: Felmeddelande
