Search API AI (1.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Advanced options
ta: மேம்பட்ட தெரிவுகள்

en: Search
ta: தேடல்

en: Test
ta: சோதனை

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: View
ta: பார்

en: Advanced
ta: மேம்பட்ட

en: Send
ta: அனுப்புக

en: Index
ta: முகப்பட்டவணை

en: Error message
ta: பிழை செய்தி
