Search API AI (1.0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Advanced options
te: ఉన్నత ఎంపికలు

en: Search
te: వెతుకు

en: Test
te: పరీక్ష

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: View
te: చూడు

en: Send
te: పంపించు

en: Error message
te: పొరపాటు సందేశం
