Search API AI (1.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Advanced options
tr: Gelişmiş seçenekler

en: Search
tr: Ara

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: View
tr: Görüntüle

en: Advanced
tr: Gelişmiş

en: Send
tr: Gönder

en: Temperature
tr: Sıcaklık

en: Index
tr: Dizin

en: Error message
tr: Hata mesajı

en: Debug mode
tr: Hata ayıklama (debug) kipi

en: Chat
tr: Sohbet
