Search API AI (1.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Advanced options
uk: Розширені параметри

en: Search
uk: Пошук

en: Test
uk: Тест

en: - None -
uk: - Немає -

en: View
uk: Перегляд

en: Advanced
uk: Розширені

en: Model
uk: Модель

en: Send
uk: Надіслати

en: Temperature
uk: Температура

en: Index
uk: Індекс

en: Namespace
uk: Простір назв

en: Error message
uk: Повідомлення про помилку

en: Debug mode
uk: Режим зневадження

en: Chat
uk: Чат

en: Entity Types
uk: Типи сутностей
