Search API AI (1.0.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Advanced options
ur: اعلیٰ اختیارات

en: Search
ur: تلاش

en: Test
ur: ٹیسٹ

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: View
ur: مشاہدہ کریں
