Search API AI (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Advanced options
az: Əlavə quraşdırmalar

en: Search
az: Axtarış

en: - None -
az: - heç nə -

en: View
az: Görünüş

en: Advanced
az: Əlavə

en: Index
az: İndeks

en: Error message
az: Xəta mesajı
