Search API AI (1.0.0-alpha1) - en to de translation catalogue (17 entries)

en: Advanced options
de: Erweiterte Optionen

en: Search
de: Suche

en: - None -
de: - Nicht festgelegt/ausgewählt -

en: View
de: Ansicht

en: Advanced
de: Erweitert

en: Model
de: Modell

en: Send
de: Senden

en: Temperature
de: Temperatur

en: Namespace
de: Namensraum

en: Error message
de: Fehlermeldung

en: Debug mode
de: Debug-Modus

en: Entity Types
de: Entitätstypen

en: System message
de: Systemnachricht

en: AI
de: KI

en: Ask me a question
de: Stellen Sie mir eine Frage

en: Embeddings
de: Einbettungen

en: LLM Vector Embeddings
de: LLM-Vektoreinbettungen
