Search API AI (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Advanced options
lv: Papildu opcijas

en: Search
lv: Meklēt

en: Test
lv: Tests

en: - None -
lv: - Neviens -

en: View
lv: Skatīt

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Model
lv: Modelis

en: Send
lv: Sūtīt

en: Temperature
lv: Temperatūra

en: Index
lv: Rādītājs

en: Error message
lv: Kļūdas paziņojums

en: Debug mode
lv: Atkļūdošanas režīms
