Search API AI (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Advanced options
ro: Opțiuni avansate

en: Search
ro: Căutare

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: View
ro: Afișează

en: Advanced
ro: Avansat

en: Send
ro: Trimite

en: Temperature
ro: Temperatură

en: Error message
ro: Mesaj de eroare
