Search API Algolia (3.0.0-beta2) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Search
cs: Hledat

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
cs: Došlo k chybě během zpracování operace @operation s argumenty: @args

en: Completed @current step of @total.
cs: Dokončen krok @current z @total.
