Search API Algolia (3.0.0-beta2) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Search
fi: Etsi

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
fi: Virhe käsiteltäessä operaatiota @operation argumenteilla: @args

en: Completed @current step of @total.
fi: Suoritettu @current / @total.
