Search API Algolia (3.0.0-beta3) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Search
id: Pencarian

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
id: Menemukan kesalahan ketika memproses @operation dengan argumen : @args

en: Completed @current step of @total.
id: Selesai langkah @current dari @total.
