Search API Algolia (3.0.0-beta4) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Search
ru: Поиск

en: API Key
ru: Ключ API

en: Application ID
ru: ID приложения

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ru: Возникла ошибка в процессе @operation с аргументами: @args

en: Completed @current step of @total.
ru: Завершен @current шаг из @total.
