Search API Algolia (3.0.0-beta5) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Search
sv: Sök

en: API Key
sv: API-nyckel

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
sv: Ett fel inträffade vid bearbetning av @operation med argument: @args

en: Completed @current step of @total.
sv: Slutfört steg @current av @total.
