Search API Algolia (3.0.0-beta6) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Search
fr: Rechercher

en: API Key
fr: Clé d'API

en: Application ID
fr: Identifiant (ID) de l'application

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
fr: Une erreur est survenue lors du traitement de @operation avec pour arguments : @args

en: Completed @current step of @total.
fr: @current sur @total étape(s) terminées.
