Search API Algolia (3.0.0-beta7) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Search
hu: Keresés

en: API Key
hu: API-kulcs

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
hu: @operation feldolgozása közben hiba történt az argumentumokkal: @args

en: Completed @current step of @total.
hu: @total lépésből @current lépés kész.
