Search API Algolia (3.1.1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Search
az: Axtarış

en: Warning message
az: Xəbərdarlıq mesajı

en: Completed @current step of @total.
az: @total -ın @curren addımı tamamlandı.
