Search API Algolia (3.1.1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Search
be: Пошук

en: API Key
be: Ключ API

en: bytes
be: Б

en: Warning message
be: Папярэджанне
