Search API Algolia (3.1.1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Search
da: Søg

en: API Key
da: API-nøgle

en: Warning message
da: Advarsel

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
da: Der opstod en fejl under behandlingen af @operation med argumenterne: @args

en: Completed @current step of @total.
da: Trin @current af @total afsluttet.
