Search API Algolia (3.1.1) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Search
de: Suche

en: API Key
de: API-Schlüssel

en: bytes
de: Bytes

en: Warning message
de: Warnmeldung

en: Application ID
de: Anwendungs-ID

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
de: Während der Verarbeitung von @operation ist ein Fehler aufgetreten mit den Argumenten: @args

en: Connection status
de: Verbindungsstatus

en: Completed @current step of @total.
de: @current von @total abgeschlossen.
