Search API Algolia (3.1.1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Warning message
el: Μήνυμα προειδοποίησης

en: Application ID
el: ID Εφαρμογής

en: Completed @current step of @total.
el: Ολοκληρώθηκε @current βήμα από @total.
