Search API Algolia (3.1.1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Search
et: Otsing

en: Warning message
et: Hoiatus

en: Completed @current step of @total.
et: Lõpetatud @current sammu @total-st.
