Search API Algolia (3.1.1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Search
eu: Bilatu

en: bytes
eu: byteak

en: Warning message
eu: Ohartarazpen mezua

en: Completed @current step of @total.
eu: @total-(e)tik @current pauso osatu dira.
