Search API Algolia (3.1.1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Search
he: חיפוש

en: Warning message
he: הודעת אזהרה

en: Completed @current step of @total.
he: הושלם שלב @current מתוך @total.
