Search API Algolia (3.1.1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Search
lt: Paieška

en: API Key
lt: API raktas

en: Warning message
lt: Įspėjimo žinutė

en: Completed @current step of @total.
lt: Atlikta @current iš @total.
