Search API Algolia (3.1.1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Search
lv: Meklēt

en: Warning message
lv: Brīdinājuma ziņojums

en: Application ID
lv: Lietojumprogrammas ID
