Search API Algolia (3.1.1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Search
pl: Szukaj

en: API Key
pl: Klucz API

en: Warning message
pl: Ostrzeżenie

en: Application ID
pl: ID aplikacji

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
pl: Wystąpił błąd w trakcie wykonywania @operation z argumentami : @args

en: Completed @current step of @total.
pl: Ukończono krok @current z @total.
