Search API Algolia (3.1.1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Search
ro: Căutare

en: API Key
ro: Cheie API

en: Warning message
ro: Mesaj avertizare

en: Completed @current step of @total.
ro: Pasul @current din @total completat.
