Search API Algolia (3.1.1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Search
th: ค้นหา

en: Warning message
th: ข้อความเตือน

en: Completed @current step of @total.
th: เสร็จสิ้น@current ขั้นตอน @total
