Search API attachments (10.0.2) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Files
el: Αρχεία

en: File attachments
el: Συνημμένα αρχεία

en: Maximum upload size
el: Μέγιστο μέγεθος υποβολής

en: Debug mode
el: Λειτουργία αποσφαλμάτωσης
