Search API attachments (10.0.3) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Files
sk: Súbory

en: File attachments
sk: Priložené súbory

en: Enable debug mode
sk: Zapnúť ladiaci mód

en: Excluded file extensions
sk: Vylúčené prípony súborov

en: Maximum upload size
sk: Maximálna veľkosť nahraného súboru
