Search API attachments (8.x-1.0-beta2) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Search
uk: Пошук

en: File attachments
uk: Приєднані файли

en: Excluded file extensions
uk: Виключені розширення файлів

en: Maximum upload size
uk: Максимальний розмір відвантаження на сайт

en: File entity
uk: Файлова сутність

en: Please make a choice
uk: Будь ласка, зробіть вибір
