Search API Autocomplete (8.x-1.0-alpha3) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Edit
et: Muuda

en: Search
et: Otsing

en: Save
et: Salvesta

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: Options
et: Valikud

en: The settings have been saved.
et: Seaded on salvestatud.

en: label
et: silt

en: Displays
et: Kuvatakse

en: Custom Search
et: Laiendatud otsingusätted

en: Search pages
et: Otsingu lehed
