Search API Autocomplete (8.x-1.0-alpha3) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Enabled
he: מופעל

en: Edit
he: עריכה

en: Search
he: חיפוש

en: Save
he: שמירה

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: Options
he: אפשרויות

en: The settings have been saved.
he: ההגדרות נשמרו

en: Autocomplete
he: השלמה אוטומטית

en: label
he: תווית

en: Displays
he: תצוגות
