Search API Autocomplete (8.x-1.0-alpha3) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Edit
nl: Bewerken

en: Search
nl: Zoeken

en: Save
nl: Opslaan

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Options
nl: Opties

en: The settings have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Autocomplete
nl: Automatisch aanvullen

en: Displays
nl: Weergaven

en: Search pages
nl: Zoekpagina's

en: Type settings
nl: Type-instellingen

en: All except those selected
nl: Alles behalve de geselecteerde

en: None except those selected
nl: Geen behalve de geselecteerde

en: Administer Search API Autocomplete
nl: Search API Autocomplete beheren

en: Delay (in ms)
nl: Vertraging (in ms)

en: At most @num results
nl: Maximaal @num resultaten
