Search API Autocomplete (8.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Search
bs: Pretraga

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Options
bs: Opcije

en: Autocomplete
bs: Autokompletiranje

en: Displays
bs: Prikazi
