Search API Autocomplete (8.x-1.0-beta2) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Edit
af: Wysig

en: Search
af: Soek

en: Save
af: Stoor

en: Options
af: Opsies

en: The %field field is required.
af: Die !field veld is verpligtend.
